Rezultati konkursa „U čast učitelju“

-prva kategorija-

Žiri u sastavu : Ljiljana Himmel, Smiljka Pataki i Vladislavka Bulaić obaveštava Vas da će radovi dole navedenih učitelja biti objavljeni u elektronskom zborniku pod nazivom „U čast učitelju“ do 20.10.2015.

1. Saša Delić, Lukavac
2. Natalija Ostojić, Zrenjanin
3. Violeta Petkovska, Ohrid
4. Zoran Radovanović, Drenovac
5. Dragica Desančić, Beška
6. Jasmina Janić, Majur
7. Desanka Ristić, Kikinda
8. Irena Bijelić, Sremski Karlovci
9. Biljana Todorović, Smederevo
10. Marina Cvetković, Niš
11. Suzana Veljković, Niš
12. Daniela Pejčić, Kobišnica
13. Stevan Milošević, Vranje
14. Cvetanka Srbinoska, Kičevo
15. Lucija Tasić, Dračić
16. Đurđica Stuhlreiter, Osijek
17. Milan Filipovac, Beograd
18. Slava Stanojević, Teslić
19. Dijana Stevanović Uherek, Subotica
20. Slađana Petrović, Kruševac
21. Vukica Jović, Pančevo
22. Biljana Miljković, Kraljevo
23. Milanka Berković , Beograd
24. Vesna Ristović, Kraljevo
25. Ljiljana Vukojević, Staro Selo
26. Boris Petrović, Banja Luka
27. Ivan Šarčević, Beograd
28. Svetlana Pavlović, Loznica
29. Ksenija Aleksić, Kruševac
30. Snežana Popović, Šabac
31. Vesna Đukanović, Kikinda
32. Miomir Dejanović, Vranje
33. Slavka Avramović, Mladenovac
34. Sanja Marinković, Bor
35. Marija Bastić, Beograd
36. Jelena Lazić, Stragari -Topola
37. Gordana Igić, Niš
38. Zvonimirka Jovičić, Jagodina
39. Ružica Vukelić, Kljajićevo
40. Aleksandra Vučićević, Kruševac
41. Alma Muharemović, Tuzla
42. Eržebet Dorogi, Zrenjanin
43. Aleksandra Gojković, Mladenovac
44. Nada Kljajić, Baranda
45. mr Željko Đukić , Derventa
46. Ivana Milošević, Kragujevac
47. Tatjana Kovačev, Karavukovo
48. Tamara Obradović, Beograd
49. Željka Marković, Teslić
50. Ljiljana Andrić, Mačkat
51. Slađana Žarić Martinov, Beograd
52. Lenče Kitanova, Štip
53. Gordana Fodog, Irig
54. Jelena Mandić Obradović, Banatsko Karađorđevo

-druga kategorija-

Žiri u sastavu : Smiljka Pataki, Miodrag Laništanin, Natalija Vuković Vrška i Zoran Torđan Vas obaveštavaju da je na foto konkursu “ Moj učitelj i ja “ odabrano 14 fotografija, sledećih učenika :

Prvo mesto : Tamara Grbović, Beograd ; Zoja Kardula, Kruševo ;
Minja Mijailović, Mladenovac; Teodora Nikolić, Pirot

Drugo mesto : Mina Stojanović, Žitkovac ; Ilija Slović, Priboj ;
Jovana Ratković, Sremski Karlovci ;

Treće mesto : Veljko Mitrović, Niš ; Emin Suljević, Priboj ;
Monela Brenda, Ečka ; Nina Milosaljević, Plaskavica;
Mateja Radosavljević, Niš ; Anastija Đokić, Beška ;
Natalija Dimovska, Ohrid

Pohvaljeni učenici : O.Š. “Veljko Čubrilović” Priboj
Miloš Mitov Bor
Lana Rajić, Parunovac
OŠ “ Desanka Maksimovi” Priboj

-treća kategorija-

Žiri u sastavu: Mr Milena Bečejac – novinar, Filip Dimkoski – novinar i književnik, Radomir Čvarkić – književnik objavljuju rezultate književnog konkursa za decu osnovnoškolskog uzrasta sa i bez invaliditeta :

Prvo mesto : Nejra Kadrić, Živinice; Marko Jovanović, Beograd ;
Luka Stojanović, Niš ; Sara Konin,Kumanovo ;

Drugo mesto : Sara Atanasoska, Prilep ; Luka Borovac, Niš ;
Zoran Pavlović, Rakovica ; Uroš Radosavljević, Parunovac ;
Belma Ramić, Živinice; Luka Maksimović, Niš ;
Aleksandar Bogdanović -Žitkovac

Treće mesto : Andrej Bogosavljević, Parunovac ; Marta Stojić, Mladenovac ;
Maja Marković, Niš ; Stefanija Sidoroska,Obršani ; Emilia Ilievska

Pohvaljeni su učenici : “Mika Antić Pančevo”- učiteljica Vukica Jović,
Učenici škole “Drinka Pavlović” Beograd – učiteljica Merima Jovanović
Učenici škole “Soko” Škahovica
Učenici škole “ Stanislav Sremčević” Kragujevac
Stefan Živanović škola “Bejza” Beograd
Luka Đorđević – Niš škola Bubanjski heroji”
Iva Zelenika, Velika Plana
OŠ “ Branko MiljkoviĆ” Niš

Nagrađeni i pohvaljeni radovi, kao neki koji su se našli u finalu, prema proceni žirija, naći će se u u malom zborniku radova koji će u elektronskoj formi biti objavljen oko 20.10.2015. Mali pisci čiji radovi budu u Zborniku, biće blagovremeno obavešteni od strane žirija.

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *